אודות גלים

מתחדשים בחוויית מגורים

הכירו את גלים

הופכים חלום לחווית התחדשות

חברת גלים הינה מהחברות הוותיקות בענף ההתחדשות העירונית ובעלת ניסיון עשיר ביישום פרויקטים של התחדשות עירונית.

כחלק ממדיניות העשייה בחברתנו, אנו מאמינים כי עלינו לתת פתרון "מקצה אל קצה" ומכאן שמועסקים אצלנו טובי בעלי המקצוע בתחום. חברתנו מעניקה לדיירים אחריות על כלל התהליכים הקשורים בפרויקט, החל מהבדיקות הנדרשות לבחינת זכויות הבנייה, דרך עבודות התכנון והרישוי הנדרשות ועד לסיום ביצוע העבודות ומסירת הדירות החדשות לדיירים.

חברת גלים מאפשרת לבעלי נכסים העומדים בדרישות, להתנהל תוך שותפות מלאה בכל שלבי הפרויקט. אנו מאמינים בנגישות מלאה ועומדים בקשר רציף עם בעלי הדירות, אם על ידי פגישות ועדכונים שוטפים ואם על ידי מערכת אינטרנטית המעדכנת את בעלי הדירות באופן שוטף בערוצים הדיגיטאליים.

לצוות המנהל את הפעילות של החברה ניסיון עשיר בתחום ההתחדשות העירונית על רבדיו השונים, כמו ייזום, מימון, רישוי ההיתרים, תפעול הבניה, שרות הדיירים, הרובד המשפטי ועוד ועוד.
ניסיון זה מגיע לידי ביטוי בצמתי ההחלטות חשובים ובניהול האתגרים המתעוררים במהלך הדרך. הצוות המיומן של החברה מוביל את התהליכים בכל הפרויקטים שחלקם נמסרו ואוכלסו, חלקם בהליכי ביצוע וחלקם בהליכי הרישוי לקראת ההיתר.

מעבר לפעילות היזמית בתחום ההתחדשות העירונית, הקבוצה פעילה גם בתחום מימון פרויקטים למגורים ובעלי החברה נמנים עם בעלי המניות של חברת המימון מכלול.

לקוחות
0
פרוייקטים
0
פרוייקטים בתהליך
0
לקוחות
0
פרוייקטים
0
פרוייקטים בתהליך
0

הפרויקטים שלנו