פינוי בינוי בתל-אביב

פינוי בינוי בתל-אביב, תהליכי התחדשות עירונית
פינוי בינוי בתל-אביב

תהליכי התחדשות עירונית או בשמותיהם הנפוצים והמוכרים יותר בקרב הציבור, "פינוי בינוי" או "תמ"א 38" הינם האלטרנטיבה האולטימטיבית המהווה חלק בלתי נפרד ממדיניות חידוש המרחב האורבני במדינת ישראל, בדגש על ערי המטרופולין בגוש דן ומרכז הארץ, בירושלים ובחיפה. 

תהליכים אלו הינם קריטיים לטובת מתן מענה אל מול מגמת גידול האוכלוסייה, תוך שאיפה להסב מבנים ישנים, אשר אינם עומדים בקריטריונים הנדרשים בהיבטי בטיחות המבנה, לכדי בניינים מודרניים בעלי עמידות ברעידות אדמה. 

בעשור האחרון אנו עדים למאות מבנים בכל רחבי תל אביב וגוש דן אשר עברו תהליכי פינוי בינוי.
אלו הוסיפו אלפי יחידות דירות למניין הקיים בשכונות העיר, לרבות אפשרות למקסם את השטח הקיים עד תום.

קראו בהרחבה על ההבדלים בין תמ"א 38 לפינוי בינוי

פינוי בינוי בתל אביב: איך זה עובד

בניגוד לרשויות מקומיות אחרות ברחבי הארץ, עיריית תל-אביב חרתה על דגלה בשנים האחרונות מתווה מוגדר כחלק מתהליכי האישורים והגשת התכניות לוועדה המקומית לתכנון ובניה, הכוללות שלבי הגשה סדורים המתבצעים באופן מקוון. המטרה: הקפדה על תהליך יעיל וממוקד אשר אינו מדלג על שום שלב לאורך הדרך ובעיקר יצירת וודאות תכנונית רבה ככל האפשר.

עם זאת, חשוב להכיר את השלבים המקדימים לתהליך פינוי בינוי בתל-אביב ובערים נוספות, יש למנות נציגות מטעם הדיירים שתהיה מוסמכת עליהם וזאת בכדי לנהל משא ומתן מול החברה היזמית, כולל קידום חתימה על הסכם, בו נדרש רוב חוקי של שני שליש מכלל בעלי הדירות או המחזיקים בזכויות על הקרקע. 

גלים התחדשות עירונית: יחד, כל הדרך 

חברת גלים התחדשות עירונית הינה חברה בעלת מוניטין מוכח בענף הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית בפרט. החברה שצברה רזומה מרשים לאורך שנים מציגה באמתחתה ניסיון עשיר, הכולל קידום שורה רחבה של פרויקטים וביניהם גם פרויקטים של פינוי בגוש דן רבתי. 

אנו דוגלים בליווי מלא של קהל הלקוחות לאורך כל הדרך, החל משלב בחינת ההיתכנות וגיבוש בעלי הזכויות בבניינים (או בקרקע) עד הכנה ואישור מתווה ייעודי לפינוי בינוי אשר ישרת את האינטרסים והצרכים  של הצדדים, ובהמשך ליווי לאורך כל שלבי הפרויקט עד לקבלת המפתח.

חברתנו חרתה על דגלה את ערכי היושרה וההגינות, שקיפות מלאה מול לקוחותינו.
יחד נצא למסע משותף בדרך לפרויקט האופטימלי!

מומלץ וקשור – פרויקטים בשיווק

רוצים לדעת עוד? חייגו – 2600*